Jaký kurz si vybrat

Možná už je váš zájem o golf  intenzivní, možná si jen tak surfujete po síti a napadl vás golf.

Ať už je to jak chce, otevírá se před vámi snadná cesta ke golfu. Připravili jsme pro vás tři programy pro získání prvních zkušeností s touto báječnou zábavou, aktivním sportem, naprosto nečekanou výzvou k poznání sama sebe i druhých, šancí udělat příjemnou a pozitivní změnu životního stylu. Těšíme se na vás, budoucí golfistko či golfisto.

1. Jednodenní golfový kurz

První den na golfu“ vám umožní první setkání s prostředím golfu, strávíte příjemné odpoledne v  golfovém areálu, naučíte se jak držet hůl, jak se provádí golfový švih, naučíte se pohybu po greenu a poznáte i první báječný pocit z dobře odpáleného míče. Buďte připraveni, že se vám to bude líbit.

2. Víkendový golfový kurz

Víkendový  úvod do golfu“ je krátký ale intenzivní víkendový kurz, kde se během dvou dnů seznámíte s pravidly golfu a etiketou, poznáte všechny základní typy úderů a jejich nejzásadnější úskalí. Pokud vaše nároky na hru nejsou hned od počátku vysoké a chcete se „jen tak“ (tedy bez registrace a golfového handicapu) golfem občas bavit, bude tento kurz pro začátek dostatečným a budete moci hrát. Se získanými znalostmi budete moci bez problémů navštěvovat česká veřejná hřiště. V zahraničí je těchto hřišť značné množství – zejména v USA tzv. „public courses“. Seznam veřejných hřišť v ČR:

3. Čtyřdenní golfový kurz

Intenzivní kurz HCP 54“ je plnohodnotný kurz, který z vás udělá regulérního hráče golfu se základním handicapem 54. Kurz je zakončen zkouškami a udělením osvědčení o způsobilosti ke hře na hřišti.

Všechny uvedené  programy jsou provázány stejnou metodikou trenérů, takže je možno bez problémů přecházet z jednoho programu do druhého.